Jump to content
Admin

James_Ferrinor

Administratorius
 • Turinio skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  1

You can change the content in the translations: aXenProfilePro_Title_1

You can change the content in the translations: aXenProfilePro_Text_1

James_Ferrinor last won the day on May 22

James_Ferrinor had the most liked content!

Reputacija

5 Neutral

2 sekėjų

Apie James_Ferrinor

 • Gimtadienis 2001.05.12

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Tom_Harlow ir @Rokas_Russia susisiekite su manimi discord, per 24h. Lapina$#5958
 2. Sveiki, taigi forumas startavo, o serveris šiek tiek vėluos, nes pilnai tvarkoma modifikacija, bei tvarkomi bugai, o į tą laiką norėčiau išrinkti bent 2-3 forumo moderatorius, kurie galėtų palaikyti tvarką forume, apsaugotų nuo reklamų ar free posterių. Amžiaus cenzas N-13, bet jeigu bus geresnė anketa priimsim ir jaunesnius. Taigi mažiau tempkim gumą ir eikime prie anketos, o pildantiems noriu palinkėti sėkmės! 🙂 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jūsų amžius?: Papasakokite apie save (prisistatykite), kaip dirbsite ir kiek laiko skirsite gavę šias pareigas: Ar esate buvęs forumo moderatoriumi, jei taip tai kur ir, kaip sekėsi?: Kodėl norite prisidėti būtent prie mūsų komandos?: Kodėl turime pasirinkti būtent tave?: Jūsų discord, Facebook arba skype (visų nebūtina kurį norite):
 3. Sveiki, norintys sužinoti visą informaciją apie serverio startą, bei diskutuoti su serverio žaidėjais tai galite padaryti paspaudę ant šios nuorodos, ji nuves į mūsų serverio oficialų Discord: https://discord.gg/dtKR8hZ
 4. DRAUDŽIAMA: 1. Forume draudžiama FREE POSTINTI (rašyti bereikalingus pranešimus). 2. Draudžiama privačia žinute ar komentaruose grasinti pvz: Ddos, ip paplatinimu ir kt... 3. Draudžiama reklamuoti serverius t.y discord. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, spaminti ir visaip kitaip teršti forumą. 5. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį turinį. 6. Draudžiama pardavinėti savo wSide.lt vartotoją, gręsia banas užsiimant nelegalia veikla. 7. Kenkti serverio žaidimui ar forumui. 8. Apgaudinėti serverio žaidėjus, jiems grasinti.
 5. Sveiki mieli skaitantys. Kaip matote iš temos pavadinimo, kad buvo padarytas pirmasis forumo atnaujinimas, labai daug ko jame nepakeitėme, bet su laiku tikrai daug ką pakeisime, taigi eikime prie atnaujinimo. SVEČIUS KVIEČIU UŽSIREGISTRUOTI 🙂 1. Padarytas forumo sulietuvinimas, p.s gali būti, kad ne visur susilietuvino, jei taip, tai praneškite klaidos skiltyje. 2. Nauji forumo rangai, naujoviškesni. 3. Naujas forumo dizainas, ne mūsų, bet laikui bėgant susikoduosim vieną tokį dizainą mūsų ir jį naudosime. 4. Prie skilčių įdėti nauji logo, nes senieji man nelabai patiko. 5. Pakeisti forumo užrašai.
 6. Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
×
×
 • Create New...