Jump to content
James_Ferrinor

Renkami pirmieji moderatoriai

Recommended Posts

Admin

Sveiki, taigi forumas startavo, o serveris šiek tiek vėluos, nes pilnai tvarkoma modifikacija, bei tvarkomi bugai, o į tą laiką norėčiau išrinkti bent 2-3 forumo moderatorius, kurie galėtų palaikyti tvarką forume, apsaugotų nuo reklamų ar free posterių. Amžiaus cenzas N-13, bet jeigu bus geresnė anketa priimsim ir jaunesnius. Taigi mažiau tempkim gumą ir eikime prie anketos, o pildantiems noriu palinkėti sėkmės! 🙂

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:

Jūsų amžius?:

Papasakokite apie save (prisistatykite), kaip dirbsite ir kiek laiko skirsite gavę šias pareigas:

Ar esate buvęs forumo moderatoriumi, jei taip tai kur ir, kaip sekėsi?:

Kodėl norite prisidėti būtent prie mūsų komandos?:

Kodėl turime pasirinkti būtent tave?:

Jūsų discord, Facebook arba skype (visų nebūtina kurį norite):

Dalintis šį pranešimą

7 valandas prieš , James_Ferrinor parasė:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dar stratuos serveris

Jūsų amžius?: 13

Papasakokite apie save (prisistatykite), kaip dirbsite ir kiek laiko skirsite gavę šias pareigas: Aš Lukas man 13 tai aš megstu pazaisti zaidimus 

Ar esate buvęs forumo moderatoriumi, jei taip tai kur ir, kaip sekėsi?: nea

Kodėl norite prisidėti būtent prie mūsų komandos?: Nes noriu būti kažkoks vierchas

Kodėl turime pasirinkti būtent tave?: Nes aš patikimas 

Jūsų discord, Facebook arba skype (visų nebūtina kurį norite): Apsi#0277

Dalintis šį pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Rokas_Russia

Jūsų amžius?: 17 metų

Papasakokite apie save (prisistatykite), kaip dirbsite ir kiek laiko skirsite gavę šias pareigas: Būsiu Rokas, man 17 metų, gyvenu Švėkšnoje miestelyje, bei per karantiną praleidžiu kaime pas močiutės.

Ar esate buvęs forumo moderatoriumi, jei taip tai kur ir, kaip sekėsi?: Buvęs, sekėsi gan tikrai neblogai projekto kolektyvas tikrai buvo geros širdies bei palaikė mane, projekto nereklamuosiu nes reklama.lt

Kodėl norite prisidėti būtent prie mūsų komandos?: Padėti plėsti naujam projektui, bei siekti kažko naujo.

Kodėl turime pasirinkti būtent tave?: Visi esame lygus, išrinks administracija žmogų kuris tiks į šias pareigas, o apie mane tai esu patikimas žmogus, malonus, bei galintis padėti kitiems.

Jūsų discord, Facebook arba skype (visų nebūtina kurį norite) Facebook neviešinu, tad duosiu discord kontaktus: R0Kis#8767

Dalintis šį pranešimą

On 2020-05-22 at 22:49, Sad, parasė:
On 2020-05-22 at 14:54, James_Ferrinor parasė:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ligh_Colice

Jūsų amžius?: 13

Papasakokite apie save (prisistatykite), kaip dirbsite ir kiek laiko skirsite gavę šias pareigas: Aš Lukas, man 13. Kai dabar karantinas aš sėdžiu namie ir  ūkininkauju. Apie pradžia būtų tokia gal koki 2-3 men

Ar esate buvęs forumo moderatoriumi, jei taip tai kur ir, kaip sekėsi?: Nesu man tai naują

Kodėl norite prisidėti būtent prie mūsų komandos?: Nes noriu padėti serverio plėtimui

Kodėl turime pasirinkti būtent tave?:  Jeigu naujokas turės kažkokių klausimų aš mielai į tuos klausimus atsakysiu

Jūsų discord, Facebook arba skype (visų nebūtina kurį norite): Apsi#0277

Dalintis šį pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tom_Harlow

Jūsų amžius?: 14, na bet manau ne metuose esmė, kad ir tik 14 mąstymo turiu, suprantu kas yra atsakomybė, nesu durnas, ir žinau už ką atsakau. Na iš esmės ir metuose esmė, 10 metis retai kada bus normalaus mąstymo.

Papasakokite apie save (prisistatykite), kaip dirbsite ir kiek laiko skirsite gavę šias pareigas: Sveiki, mano realus vardas yra Emilis, man yra 14 metų, esu iš Žemaitijos sostinės Telšių, galiu rašyti ir standartine kalba ir žemaitiškai nėra skirtumo, charakterio bruožai - esu draugiškas, komunikabilus, padedantis, nedaug pliusu iš geru charakterio savybių, blogų irgi šiek tiek turiu, esu nekantrus, greit susinervinu savaime suprantama sugebu ir tvardytis, kai reikia duodu durniui kelia, stengiuosi į konfliktus nesikišti, tai apie mane tiek, prieinam apie patį darbą, puikiai suprantu kas yra forumo moderatorius ir ką jis turi daryti, tai prižiūrėčiau forumo tvarką, esu gan griežtas, tai nemanau, kad pasigailėčiau jei būtų pažeistos forumo taisyklės, atidžiai visas temas peržiūrėčiau ar žaidėjai laikosi taisyklių, kaip suprantu renkami 2-3 moderatoriai tai jei gaučiau, tikrai būtų lengviau dirbt, nes ne vienas, tai manau ir kolega tokiu pat požiūriu būtų, manau dar yra idėjų kaip atlikčiau savo darbą, gerai pagalvot reiktų, šiam darbui skirčiau tikrai nemažai laiko, mėgstu atlikti darbą iki galo, tai tik patikrinęs viską eičiau pailsėt ir laukčiau dar darbo.

Ar esate buvęs forumo moderatoriumi, jei taip tai kur ir, kaip sekėsi?: Esu atviras, nematau tikslo meluot, ne nesu buvęs, na bet kadangi esu žaidęs daug tokio tipo serverių, tai matydavau kaip dirba forumo moderatoriai tai, kad ir nesu buvęs tikrai nesakyčiau, kad esu žalias šioj srity.

Kodėl norite prisidėti būtent prie mūsų komandos?: Norisi būti ne tik paprastam žaidėjui, bet norisi turėt kažką atsakingo rankose, ir manau tai gera proga kilti karjeros laiptais projekte, galbūt įgavęs savininkų pasitikėjimą galėčiau ir gaut kažką daug rimčiau, na manau esu per daug optimistiškas :D mėgstu pafantazuot, bet galbūt tai ir įmanomą.

Kodėl turime pasirinkti būtent tave?: Kaip ir minėjau ankstesniuose punktuose, mano charakterio savybės gan neblogos, manau skirtos kaip tik forumo moderatoriui, na ne visos bet kaikurios, kaip ir sakiau mėgstu atlikt darbą iki galo, ir tikrai stengčiausi nenuvilti serverio savininkų, taipogi ir visų serverio žaidėjų.

Jūsų discord, Facebook arba skype (visų nebūtina kurį norite): Discord'as - Tom_Harlow#0196, fb - https://www.facebook.com/Emilis669, skype nenaudoju, bet jei reikėtų galiu pradėt naudot.

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...